Sale szkoleniowe

Sale szkoleniowe w Ciechanowie

Sale szkoleniowe w Ciechanowie – Hotel Baron

Sale szkoleniowe w Ciechanowie

Szkolenia w mieście niewątpliwie mają atut. Szybkie tempo panujące w tej aglomeracji pobudza krążenie co przekłada się na efektywność wykonanej pracy. Jednak dobrze jeśli po intensywnej nauce jest możliwość wyciszenia się i relaksu.

Składową powyższych jest Hotel Baron .To miejsce dostosowane do organizacji szkoleń i konferencji jak i pobytów biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne i wygodne sale konferencyjne. Pomieszczenia z dostępem do światła dziennego, klimatyzowane oraz wyposażone w sprzęt multimedialny: laptopy, projektory, ekrany, telewizory LED, odtwarzacz DVD BLU-REY, nagłośnienie, tablice suchościeralne, flipcharty, wi-fi, stałe łącze.

Obsługę konferencji i szkoleń realizujemy także pod względem cateringu. Zapewniamy przerwy kawowe w wersji standard i biznes, zawierające szeroką ofertę przekąsek, drożdżówek, kanapek i mini zakąsek, napoi. Nasza restauracja oferuje także ciekawe menu lunchowe , kolacje uroczyste lub integracyjne oraz bankietowe.

Nasza obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania konferencji i służy pomocą we wszystkich kwestiach technicznych i każdej niespodziewanej sytuacji. Dbamy o komfort zarówno uczestników szkolenia czy konferencji, jak i prowadzących oraz trenerów. W trosce o czas organizatorów od przyjęcia zlecenia organizujemy je od A do Z na każdym szczeblu jego etapu.

Dla uczestników oferujemy noclegi w nowoczesnych i komfortowych pokojach (możliwość negocjacji cen dla większych grup oraz rabaty dla stałych klientów). Proponujemy atrakcyjne warunki przy projektach cyklicznych lub długofalowych kontraktach.

Zapraszamy.

Kontakt – RECEPCJA

Szkolenie w Ciechanowie

sala szkoleniowa w Ciechanowie

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Translate »