Wesele w Ciechanowie

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Państwa marzeń w naszym uroczym Hotelu położonym w Ciechanowie, w samym sercu miasta. Restauracja, jej niepowtarzalny klimat i wystrój od pierwszego spojrzenia zachwycą nowożeńców. 

Nasz szef kuchni zaskoczy wszystkich Gości swoim kunsztem i profesjonalizmem co do smaku serwowanych dań i formy ich podania. Załoga stanie na wysokości zadania, aby ten dzień została zapamiętany na długo. Jesteśmy perfekcyjni w każdym calu. Zwróćcie się do nas, a uzyskacie fachowa poradę i nie zostaniecie sami z milionem niewiadomych. Pomożemy Wam zaplanować ten dzień i zadbamy o każdy szczegół.

Powierzając Nam organizację przyjęcia weselnego, mają Państwo pewność, że dopilnujemy wszystkiego. Wiemy, jak wielkim zadaniem jest zorganizowanie wesela. Dlatego też obsłużymy weselnych Gości tak, żeby czuli się wyjątkowo. Smaki naszych potraw też nie zawiodą oczekiwań. Nasi Kucharze przygotują je z sercem i ze smakiem. Udekorujemy też salę. Niech będzie to tak zorganizowana uroczystość, że zostanie na długo w pamięci Gości i Pary Młodej!

Bądźcie na bieżąco z naszymi wydarzeniami

Translate »