Organizacja Bali zakładowych w Ciechanowie

Dla firm

Spotkania firmowe w Ciechanowie – Hotel Baron

Spotkania firmowe w Ciechanowie ul. Śląska 11

Chcesz zaskoczyć swoich pracowników i sprawić żeby szkolenie, które będziesz organizować przebiegło w atmosferze sprzyjającej twórczemu myśleniu. Koniecznie odwiedź naszą stronę i zarezerwuj sobie dogodny termin na szkolenie. Przygotowaliśmy dla Państwa potrzeb salę konferencyjną, aby wszystkim gościom korzystającym z naszej bazy noclegowej ułatwić kwestię spotkań firmowych i odbywających się po szkoleniach bankietach firmowych.

Sala przystosowana jest do organizacji zarówno konferencji, szkoleń, seminariów, jak i spotkań biznesowych i komercyjnych. Pomieszczenie jest klimatyzowane z dostępem do światła dziennego oraz  wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny: laptop, projektor, ekran, telewizor LED, mikrofon,czy też flipchart.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiety szkoleniowe, które są na tyle elastyczne, aby pozwoliły wybrać odpowiednią wersję dla zainteresowanych. Kolacje firmowe upłyną w fantastycznym klimacie i na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Organizujemy:

szkolenia

prezentacje

konferencje

imprezy firmowe

bale zakładowe

jajeczka firmowe

wigilie firmowe

grille zakładowe

dla firm w ciechanowie

Powierzając Nam organizację przyjęć firmowych mogą mieć Państwo pewność, że podjęli bardzo słuszną decyzję. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć tego typu. Jesteśmy pewni, że po przyjęciu będą Państwo zadowoleni zarówno z obsługi, jak i miejsca spotkania firmowego.

Poznaj też naszą Restaurację Hotelową

Sprawdź również nasz kompleks Weselno – Eventowy

Znajdź nas też na Facebooku

Call Now Button
Translate »