Sala bankietowa D'arte w Ciechanowie

Sala bankietowa D’arte to jedyna taka klimatyczna i designerska sala w Ciechanowie. Jej klimat sprzyja organizowaniu wielu imprez. Sprawdzi się zarówno jako miejsce do zorganizowania przyjęcia, jak i do spotkania po pracy. Ręcznie wykonane malunki na ścianach dodają jej ciepła i jedynego w swoim rodzaju charakteru.Sala jest elegancka,a zarazem nie typowa weselna. Jej wnętrze stworzone jest w taki sposób, aby pochłaniało hałaśliwe dźwięki.Pozwala to na miłą zabawę w rytmach ulubionej muzyki. W sali bankietowej jest również bar, z którego można zamawiać drinki lub też inne alkohole.

W sali bankietowej D’arte zorganizujemy każdą imprezę, poczynając od chrzcin, urodzin, poprzez wesele jak i również bale firmowe. Każdą imprezę możecie Państwo dopełnić innymi elementami dekoracji, co również wpłynie na indywidualny charakter przyjęcia. Do dyspozycji Gości mamy 130 miejsc w układzie zasiadanym i 200 podczas imprez bankietowych. Sala bankietowa D’arte składa się z dwóch sal. Jedna sala jest salą dużą, a druga salą patio. W sali patio mają Państwo możliwość obserwowania nieba przez szklany dach. Jest to sala, w której dominują kwiaty i niewielkie stoliki kawowe

Restauracja w Ciechanowie
Restauracja w Ciechanowie - Hotel Baron

Największą zaletą Naszej sali bankietowej są jej pracownicy. Są zarówno kompetentni jak i dokładni w każdym calu. Kuchnia, którą proponujemy jest wyśmienita w smaku i zachwyca wyglądem potraw na talerzu. Nasza sala bankietowa przygotowana jest również do obsługi bardzo wymagających Gości. Spełniamy europejskie standardy. Każdy, kto to nas zawita, powraca przy innych okazjach. Obsługa sali bankietowej zajmuje się wszystkim, by odciążyć Państwa. Dopina wszystko na ostatni guzik, byście mogli się zrelaksować i myśleć tylko o swojej imprezie i jej Gościach.

Nasz Facebook 

Kontakt

Translate »