Nocleg w Ciechanowie w nowoczesnych pokojach typu comfort

Nocleg w Ciechanowie w nowoczesnych pokojach

Nocleg w Ciechanowie – od przeszło 20 lat Hotel Baron służy swoją gościnnością osobom przyjezdnym, którzy w różnych sprawach odwiedzają Ciechanów . To dla nich Hotel zmienił swój wizerunek. Tradycyjne pokoje hotelowe przeistoczyły się  bardzo nowoczesne i komfortowe pokoje typu  Comfort. Ich design jest najnowocześniejszy i spełnia wymagania najbardziej wymagających Gości. Zastosowane rozwiązania pozwalają na spędzenie czasu w wygodnych i komfortowych pokojach. Kolory zastosowane we wnętrzu pozwalają na wypoczynek i regenerację sił.

Nocleg w Ciechanowie w nowoczesnych pokojach
nocleg w pokoju comfort w hotelu Baron w Ciechanowie
nowoczesny pokój comfort hotel Baron Ciechanów
pokój comfort hotel Baron

W celu uatrakcyjnienia ścian zastosowano Panele dekoracyjne z firmy Buydesign.pl, które to nadały wnętrzu koloru i elegancji. Wpatrując się w roślinność zastosowaną na Panelach, czujemy przypływ energii i siły. Nowoczesne meble wykonane zostały według ostatnich trendów mody w dekoracji przestrzeni. Nowoczesne meble wykonane zostały według ostatnich trendów mody w dekoracji przestrzeni.

Hotel Baron Ciechanów pokój comfort
nocleg w Ciechanowie hotel Baron pokój comfort
pokoj comfort hotel Baron Ciechanów

W hotelu Baron najważniejszy jest sen Gości i dlatego też w pokojach stanęły najwyższej jakości łóżka kontynentalne z bardzo wygodnym i komfortowym materacem. Ponadto w pokojach znajduje się biurko do pracy, szafa na ubrania, wieszak. Pokoje typu comfort są dwuosobowe z możliwością wykorzystania przez jedną osobę. Połączenie łóżek pozwala na stworzenie dużej przestrzeni do spania. Pokoje comfort często wybierane są przez pary, jak również przez osoby podróżujące służbowo. Położenie hotelu w centrum miasta pozwala na wyjście do klimatycznych knajpek zlokalizowanych na deptaku, lub też w rynku. W okolicy znajduje się również lokal z regionalnymi piwami wytwarzanymi w Ciechanowie. Hotel Baron obsługuje też grupy szkoleniowe. W swoich zasobach posiadamy sale konferencyjne. Na dobry początek dnia, po dobrze przespanej nocy w Sali śniadaniowej dla Gości czeka wyśmienite, pyszne i urozmaicone śniadanie.

Życzymy Wam miłego pobytu!

Pokoje – więcej informacji znajdziesz tutaj

Znajdź nas też na Facebooku

Leave a Comment

Call Now Button
Translate »